Obróbka wielkogabarytowa – profesjonalne toczenie i frezowanie dużych podzespołów i części

Obróbka CNC i cięcie dużych konstrukcji

 

Wykorzystaj doświadczenie i wiedzę naszych pracowników oraz wyspecjalizowany park maszynowy do odtworzenia wielkogabarytowych części maszyn i urządzeń.

POROZMAWIAJMY!

Toczenie i frezowanie wielkogabarytowe w wyspecjalizowanym zakładzie wspierającym produkcję

Obróbka CNC przedmiotów o dużych rozmiarach

Toczenie i frezowanie przedmiotów o małych wymiarach wymaga ogromnej precyzji wiedzy i doświadczenia. Jeszcze większym wyzwaniem jest odtworzenie zniszczonych części i dużych rozmiarach. Właśnie dlatego obróbka CNC wielkogabarytowa tak często realizowana jest w naszym zakładzie. Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami oraz dużymi firmami na terenie kraju i zagranicy, realizując toczenie i frezowanie dużych podzespołów i części. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Europie, które posiadają wyspecjalizowany par maszynowy i najlepszych specjalistów. Stosujemy nowoczesne technologie, dzięki czemu bardzo precyzyjnie wykonujemy powierzone nam zadania.

Sprawdź nasze rozwiązania, pomogliśmy wielu firmom!

Wielkogabarytowa obróbka CNC

Usługi, wykonujemy, kompleksowo i według oczekiwań.

Twoje korzyści ze współpracy z nami

Realizujemy duże projekty, wymagające precyzji, doświadczenia i odpowiedniego zaplecza. Pracujemy z różnymi metalami na własnych planach, jak i na tych, które dostarczają nam klienci. Do tego wszystkiego wykorzystujemy profesjonalny park maszynowy – pozwalający na bezbłędną obróbkę elementów o długości nawet 8000 mm oraz fi 1000m.

Wszechstronne rozwiązania

 

Kompleksowa relokacja, transportujemy: urządzenia przemysłowe, linie technologiczne i produkcyjne, maszyny, a nawet całe fabryki

Zawsze spełniamy wymagania

 

Nowoczesne zaplecze, dodatkowo wspierane przez doświadczonych fachowców. To sprawia, że jesteśmy w stanie obrabiać naprawdę wielkie elementy – mierzące nawet 8 metrów długości! Pracujemy na doskonałym sprzęcie: wiertarko-frezarce UNION BFP 130 CNC.

Dbamy o precyzję obróbki

 

Ewentualne błędy eliminujemy już na etapie wstępnych testów. Dzięki temu nasze wielkogabarytowe realizacje są precyzyjne i wolne od wad – czyli takie, jakich od nas oczekujesz.

Znajdźmy rozwiązanie!

Skontaktuj się z nami lub pobierz zestawienie naszych realizacji, w ofercie definiujemy problemy i pokazujemy przykładowe rozwiązania.

Cięcie dużych konstrukcji z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn

 

Jednym z zadań, jakie często trafiają do naszej firmy, jest cięcie dużych konstrukcji, przy wykorzystaniu odpowiednich maszyn. Dzięki nowoczesnej technologii oraz profesjonalnym pracownikom realizujemy nawet najtrudniejsze do przeprowadzenia projekty. Cięcie wielkogabarytowe to jeden z elementów, które wykonujemy przy użyciu specjalistycznych maszyn. Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami i dużymi firmami, które decydując się na zlecenie nam poszczególnych projektów, wierzą w nasze możliwości. To duże wyróżnienie, na które w pełni zasługujemy. Kluczem do naszego sukcesu jest bowiem połączenie nowoczesnego sprzętu i dobrze wyszkolonego personelu.

 

 

Frezowanie wielkogabarytowe precyzyjnych części maszyn i urządzeń

 

Korzystanie z nowoczesnej technologii w zakresie frezowania wielkogabarytowego to jedna z zalet naszej działalności. Każdego roku inwestujemy duże nakłady środków, by wyposażyć nasz park maszynowy w najnowocześniejsze frezarki, dostosowane do pracy z częściami o dużych rozmiarach.  To dzięki temu możemy podjąć się realizacji frezowania i toczenia wielkogabarytowego. Stosując nowoczesne systemy, usprawniamy pracę oraz dbamy o precyzję wykonania poszczególnych elementów. Nasz park maszynowy obejmuje frezarki i tokarki konwencjonalne, które mogą pracować przy przedmiotach o różnej wielkości. Współpraca z naszą firmą to gwarancja precyzji oraz jakości wykonania. To dzięki temu od lat współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie kraju i zagranicy.

 

Obróbka CNC wielkogabarytowa

 

Obróbka CNC wielkogabarytowa to jedna z naszych najważniejszych usług. Dzięki przystosowanym i nowoczesnym maszynom możemy precyzyjnie komputerowo zaprojektować, przetworzyć oraz wykonać elementy o dużych rozmiarach. Technologia ta pozwala na bardzo dużą precyzję oraz jakość wykonania, dlatego od lat współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami w kraju i zagranicy. Nasi pracownicy regularnie przechodzą szkolenia i podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu możemy pochwalić się najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Naszą ogromną zaletą są więc ludzie, nowoczesny sprzęt i systemy, które wspierają pracę przy toczeniu i frezowaniu przedmiotów wielkogabarytowych.