Wygrodzenia przemysłowe

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo obszaru produkcyjnego? A może szukasz odpowiedniego zabezpieczenia maszyn lub osłon przemysłowych? Oferujemy sprawdzone i niezwykle wytrzymałe wygrodzenia przemysłowe, które zapewnią skuteczne zabezpieczenie przestrzeni oraz zapewnią bezpieczeństwo pracownikom. Przekonaj się o wysokiej jakości naszej oferty i skontakuj się z nami już dzisiaj.

Zwiększenie bezpieczeństwa

Wiemy, jak ważne jest zabezpieczenie niebezpiecznych stref, dlatego staramy się stale ulepszać nasze produkty i zawsze bierzemy pod uwagę opinie naszych klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu mamy pewność, że zabezpieczenia produkcyjne, jakie oferujemy, nie mają sobie równych.

Jesteśmy producentem

Produkujemy i dopasowujemy wszystkie zabezpieczenia oferowane na naszej stronie. Możecie znaleźć u nas między innymi panele zabezpieczające, wygrodzenia magazynowe i wiele innych. Posiadamy własną lakiernię proszkową oraz zapewniamy możliwość stworzenia indywidualnego projektu 3D, dopasowania koloru oraz wytrzymałości wygrodzenia.

Dlaczego warto stosować wygrodzenia, bariery przemysłowe?

Głównym zadaniem wygrodzeń jest wydzielenie i zabezpieczenie przestrzeni przed dostępem nieupoważnionych osób. Zabezpieczenia produkcyjne powinny charakteryzować się wysoką odpornością antykorozyjną, szczególnie istotną w przypadku użytku przemysłowego. Co więcej, zapewniają one trwałość i wysoki poziom zabezpieczenia – dopasowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

W przypadku wysoce wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych, coraz częściej montowane są wygrodzenia wyposażone w czujniki bezpieczeństwa. Dają one pełną kontrolę nad pracą oraz bezpieczeństwem obszaru roboczego maszyn.

Nie należy również zapominać, że bariery przemysłowe są często wizytówką przedsiębiorstwa, dzięki ich wykorzystaniu zakłady utożsamiane są z dbaniem o bezpieczeństwo zarówno swoich finansów, jak i pracowników. Dlatego warto sprawdzić naszą ofertę i przekonać się samodzielnie o pozytywnym wpływie oferowanych przez nas produktów.

Potrzebujesz bezpieczeństwa?

Zapewniamy szybką wycenę, dopasowanie i realizację zabezpieczeń. Zaufaj naszym rozwiązaniom.

Korzyści

Oszczędność

obniżenie kosztów energii i pracy

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo pracy ograniczenie wypadków

Wydajność

zwiększenie mocy produkcyjnych

Optymalizacja

optymalne wykorzystanie zasobów

Sprawdź co możemy dla Ciebie wyprodukować!

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz dostarczaniu komplekswych rozwiązań dla przemysłu.

Wygrodzenia i osłony aluminiowe

Nasz wygrodzenia i osłony możemy stworzyć z dowolnego materiału, niemniej jednak najbardziej popularne są te realizowane ze specjalistycznych profili aluminiowych – spełniają one surowe normy bezpieczeństwa przy zapewnieniu pełnej estetyki wykonania.

pomosty-robocze-antresole-przemyslowe

Wygrodzenia i osłony maszynowe

Zastanawiasz się w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo operatorom maszyn? Chcesz zapanować nad obszarem roboczym konkretnych gniazd produkcyjnych? Tworzymy dedykowane wygrodzenia maszynowe, które z całą pewnością spełnią oczwkiwania Twojego ptrzedsiębiorstwa.

magazyn palet automatyczny z robotami mobilnymi

Wygrodzenia magazynowe

Zastanawiasz się nad oddzieleniem strefy magazynowej od trefy produkcyjnej? Chcesz aby materiały produkcyjne były przechowywane w sposób bezpieczny? Wykonamy wygrodzenia magazynowe oraz zamontujemy je w Twoim przedsiębiorstwie.

pomosty-robocze-antresole-przemyslowe-2

Barierki ochronne, bariery przemysłowe

Podobnie jak antresole – podesty oraz platformy stalowe to popularne rozwiązanie w każdym zakładnie produkcyjnym. Jeżeli potrzebujesz projektu wraz z realizacją – czekamy!

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Wygrodzenia nietypowe

Na czym polega produkcja wygrodzeń oraz osłon nietypowych? Jesteśmy w stanie przygotować oraz zaprojektować konkretne rozwiązanie zabezpieczające nietypowe maszyny, obszary bądź urządzenia, które wymagają wydzielenia obszaru bezpieczeństwa.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Osłony maszyn, osłony bezpieczeństwa

Posiadasz centra obróbcze lub maszyny CNC, które pracują wykorzystując duże prędkości? Produkujemy osłony i zabezpieczenia do maszyn przemysłowych oraz obrabiarek.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Sprawdź galerię naszych realizacji