Krążniki do przenośników taśmowych

Twoje przedsiębiorstwie korzysta z przenośników taśmowych? Krażniki to najwazniejszy element systemu transporującego, gwarantuje poprawną pracę transportetów oraz odpowiednie napięcie taśmy. produkujemywiele typów krązników: krążniki gładkie, tarczowe, pierścieniowe, odciskowe, girlandowe.

Nietypowe, dedykowane krążniki

Posiadasz pracujący taśmociąg ale potrzebujesz usługi serwisu dotyczącego krążników lub taśmy? Produkujemy oraz projektujemy krązniki pod istniejące rozwiązania.

Regeneracja, produkcja, naprawa i serwis

Nie skupiamy się tylko na produkcji gotowych krążników. Zapewniamy regenerację, produkcję oraz serwis dla całch systemów przenośników oraz wszystkich podzespołów współpracujacych: krażniki, zestawy krążnikowe, taśmy transportowe, bebny napędowe i bierne.

Czym są krążniki?

To główny podzespół taśmociągów lub inaczej przenośników taśmowych. To wałśnie po krążnikach są przesówane oraz transportowane produkty. Krążniki często nazwyane są również wałkami obrotowymi.
Konstrukcyjnie krążnik przypomina wałek, jego głównym celem jest obrót wokół własnej osi tak by zapewnić płynny ruch taśmy. W zależności od potrzeb i zastosowania krążniki produkuje się z różnych materiałów tj. stal, stal nierdzewna oraz tworzywa sztuczna.

Firma ADK-System jako producent dba o to aby jakość była jaknajwyższa, zależy nam aby produkty, które trafiają do naszych klientów cechowały się trwałością oraz były przystosowane do bezawaryjnej pracy.

W przemyśle stosowane są krążniki w różnych rozmiarach zarówno standardowych jak i dopasowanych pod konkretne często nietypowe aplikacje maszynowe. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy rodzaj krążnika i wałka biorąc pod uwagę najważniejsze parametry pracy.

Naprawa transportera?

Potrzebujesz szybkiego działania? Serwisujemy, regenerujemy oraz odtważamy krążniki do przenośników taśmowych.

Korzyści

Oszczędność

obniżenie kosztów energii i pracy

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo pracy ograniczenie wypadków

Wydajność

zwiększenie mocy produkcyjnych

Optymalizacja

optymalne wykorzystanie zasobów

Sprawdź co możemy dla Ciebie wyprodukować!

Wszystkie krażniki produkowane są z atestowanych materialów stalowych: rury, pręty łożyska, tarczz i tuleje. Istnieje możliwośc cynkowania.

Krążniki gładkie

Najczęściej spotykany typ krążnika, płaszczem krążnika jest powierzchnia płaska, mają powszechne zastosowanie w branży budowlanej, gastronomi

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Krążniki tarczowe

Inaczej są to krążniki kierunkowe, pozwalają na ukierunkowanie taśmy taśmociągu oraz sprecyzowanie miejsca zsunięcia elementu transportowanego.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Krążniki pierścieniowe

Ten typ krążników stosowany jest tam gdzie obciążenie transportowanych produktów jest większe. Krążniki pokryte są gumą spełnia ona funkcje amortyzacyjną oraz chroni taśmę przed uszkodzeniem.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Krążniki girlandowe

To typ krążników gładkich połączonych ze sobą za pomocą elementow złącznych. Pozwalają na stworzenie długich ciągów przenosników.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Sprawdź galerię naszych realizacji

Zadzwoń teraz
i otrzymaj ofertę!

Na pewno jestesmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Sprawdź produkty, które również oferujemy

Pytania i odpowiedzi

   Czy realizujemy zlecenia dotyczące nietypowych krążników?

   Niezależnie od wolumenu i ilości zamawianych sztuk, jestesmy w stanie przygotować ofertę na realizację nietypowych krążników.

   Czy nasze krążniki te są zabezpieczone antykorozyjnie?

   Oczywiście – jestesmy w stanie zrealizować zamówienie na krążniki po procesie cynkowania galwanicznego. Jeżeli szukasz produktów z zabezpieczeniem antykorozyjnym przygotujemy taką ofertę – dodatkowy proces technologiczny ma wpływ na terminy realizacji zamówień.

   Jakie są warianty mocowania krążników jesteśmy w stanie zaproponować?

   Zastanawiasz się czy “zakończenia” krążników będa pasować do Twojego systemu transportującego? Dopasowujemy oferowane przez nas produkty do wymagań klienta tym samym gwarantujemy odpowiednie pasowanie produktów.

   Krążniki do taśmociągów – jak wygląda proces wyceny?

   Krok 1 – Krążniki do taśmociągu

   Kontakt

   Praktycznie każda usługa realizowana przez nasza firmę jest nietypowa i skomplikowana. By zaoszczędzić czas naszych klientów preferujemy kontakt telefoniczny – który znacznie ułatwia omówienie ważnych kwestii związanych ze zleceniem.

   Krok 2 – Krążniki do taśmociągu

   Kontakt mailowy

   Kontakt mailowy to element potwierdzający omówione wcześniej zagadnienia. W tym kroku otrzymujemy niezbędną dokumentację, szczegóły na podstwie których jesteśmy w stanie rozpocząć ofertowanie zlecenia.

   Krok 3 – Krążniki do taśmociągu

   Wizja lokalna

   Do każdej wyceny podchodzimy w sposób kompleksowy i indywidualny, szukamy rozwiązań, rozwiązujemy problemy. Do tego niezbędne jest dokładne zapoznanie się z założeniami – zazwyczaj na tym etapie jeżeli jest to niezbędne dokonujemy wizji lokalnej.

   Krok 4 – Krążniki do taśmociągu

   Oferta

   Po dokładym zbadaniu szczegółów realizacji przystepujemy do finalnej oferty oraz przedstawiamy w jaki sposób nasza usługa zostanie wykonana. Jednocześnie przedstawiamy dokładną wycenę lub zakres cen (od-do) w zalezności od konkretnych rozwiązań.

   Krok 5 – Krążniki do taśmociągu

   Realizacja

   Realizacja zleconej usługi lub produktu odbywa się zazwyczaj przy wykożystaniu pełnych zasobów specjalistycznych. Dbamy o bezpieczeństwo realizacji przy zachowaniu wyznaczonych terminów.

   Wykonujemy również usługi, sprawdź!

   Komponenty do taśmociągów – krążniki.

   Jesteśmy producentem podzespołów do przenośników taśmowych. Produkujemy takie komponenty jak uchwyty, wsporniki, podpory, zaciski, krążniki oraz łożyska do przenośników tasmowych. Dajemy gwarancję, że nasze elementy są wykonane z najlepszych materiałów. Spełniają one najwyższe standardy wytrzymałości.

   Krążniki do taśmociągów – prawidłowa praca taśmociągu

   Krążniki zapewniają prawidłową pracę systemu przemnośników taśmowych. W większości odpowiadają za przekazanie napędu i odpowiedni posów taśmy. krążniki działają w oparciu o tarcie – podlegają więc zużyciu i okresowo wymagana jest ich wymiana lub regeneracja. Niezależnie od złożoności taśmociągu działającego w Twoim przedsiębiorstwie chętnie zaproponujemy obsługę serwisową, regenerację oraz zapewnimy części zamienne.

   Produkcja naprawa, regeneracja krążników