Relokacja maszyn i urządzeń

Zmieniasz lokalizację firmy? Zastanawiasz się, jak bezpiecznie przetransportować maszyny? Zaufaj naszemu doświadczeniu. Oferujemy usługi sprawnej i bezpiecznej relokacji urządzeń przemysłowych i maszyn w wyznaczonym wcześniej terminie. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci byli zadowoleni z poziomu oferowanej przez nas obsługi.

Bezpieczna relokacja maszyn i urządzeń przemysłowych

Nasze działania rozpoczynamy od właściwego zabezpieczenia ładunku na czas załadunku, przewozu oraz rozładunku. Sam przewóz realizujemy odpowiednio dobranymi pojazdami, często z dodatkowym osprzętem i zastosowaniem różnych akcesoriów do zabezpieczenia takich, jak pasy transportowe.

Sprawna i terminowa relokacja maszyn

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna dla klientów jest szybka i sprawna relokacja maszyn. Powinna być ona przeprowadzona w taki sposób, żeby ewentualne przestoje w zakładzie pracy trwały możliwie najkrócej. Dlatego jesteśmy rzetelni w działaniach i zawsze dotrzymujemy ustalonego wcześniej terminu.

Relokacja i transport lini produkcyjnych przykłady

Kompleksowa usługa relokacji maszyn wraz z uruchomieniem

Relokacja maszyn i urządzeń, czy też nawet całości linii produkcyjnej to bardzo trudne i skomplikowane zadanie. Z pomocą przychodzi nasza firma, która ma wiedzę specjalistyczną w zakresie logistyki, jak i technologii ciężkich maszyn. Dysponujemy nie tylko właściwymi pojazdami transportowymi, ale także sprzętem stosowanym do załadunku oraz rozładunku, dzięki czemu możliwa jest sprawna relokacja urządzeń produkcyjnych. Poza dostarczeniem urządzeń zajmujemy się także ich ustawianiem i uruchamianiem w docelowej lokalizacji. Klient nie musi się obawiać o pozwolenia, wytyczenie właściwej trasy czy też zabezpieczenie ładunku w czasie transportu.

Szybka relokacja maszyn i urządzeń?

W Twojej firmie konieczny jest szybki i sprawny transport maszyn i urządzeń? Jesteśmy do dyspozycji.

Sprawdź produkty, które również oferujemy

Wykonujemy również usługi, sprawdź!

Zadzwoń teraz
i otrzymaj ofertę!

Za całą pewnością jesteśmy w stanie wykonać system przenośników dla Twojego przedsiębiorstwa.

Ubezpieczenie transportu maszyn i urządzeń

Osoby, które są u nas zatrudnione, mają wieloletnie doświadczenie w branży, a zatem wiedzą, jak właściwie przewozić oraz zabezpieczać maszyny bez generowania kosztów dodatkowych. Niemniej jednak na trasie zdarzyć się mogą różne sytuacje, nie zawsze od nas zależne. Dlatego poza odpowiednim zabezpieczeniem maszyn na czas załadunku, transportu oraz rozładunku, oferujemy naszym klientom także ubezpieczenie przewożonych rzeczy. Dzięki czemu nawet jeśli transfer maszyn przebiegnie nieprawidłowo i ładunek zostanie, chociażby w niewielkim stopniu uszkodzony, właściciel firmy otrzyma stosowne odszkodowanie.

Relokacja maszyn i urządzeń – bezpieczny załadunek i rozładunek

Zanim rozpoczęty będzie transport maszyn i urządzeń, a jeszcze wcześniej ich załadunek zawsze, przeprowadzamy ich sprawny demontaż. Dopiero później zaczynamy właściwe zabezpieczenie i załadunek. Równie istotną dla nas kwestią jest właściwy rozładunek maszyny, dlatego zachowujemy wówczas najwyższe ze standardów bezpieczeństwa. Wiemy doskonale, iż czasami niewielki błąd, niedopatrzenie czy moment nieuwagi wystarczy, żeby doszło do uszkodzenia ładunku. Zatrudnieni u nas pracownicy przeprowadzili już sporo tego typu przeprowadzek, co przyczynia się do faktu, iż znają właściwe procedury sprawdzające pracę na takim etapie.

Bezpieczny transfer maszyn i urządzeń

Zabezpieczone przez naszych pracowników części maszyn zostają bezpiecznie załadowane, a następnie przymocowane w taki sposób, żeby nie mogły się przemieszczać w czasie transportu. Znacząco ogranicza to ryzyko powstawania ewentualnych uszkodzeń mechanicznych. Jeżeli relokacja urządzeń produkcyjnych będzie wymagała przewiezienia ponadgabarytowych ładunków, przygotowujemy wówczas odpowiednie pojazdy i zezwolenia na przewóz. Trasa zaś planowana jest zawsze w sposób, który zmniejsza ryzyko bezsensownych postojów przyczyniających się do opóźnień.

Skuteczne działania podczas relokacji maszyn i urządzeń

Zdajemy sobie sprawę, iż relokacja maszyn powinna być przede wszystkim skuteczna. Dlatego też, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, zapewniając przy tym najwyższą sprawność oraz skuteczność całości procesu. Dysponujemy właściwym zapleczem technologicznym oraz wiedzą specjalistów w dziedzinach pneumatyki, hydrauliki oraz elektryki. Dzięki czemu oferujemy tak obszerny zakres usług odnośnie do relokacji maszyn: demontażu, przenoszenia, transportu, załadunku oraz rozładunku. W naszej ofercie znaleźć można także usługi, które wymagają zastosowania dodatkowych technicznych rozwiązań w postaci ciężkiego sprzętu.