Outsourcing produkcyjny

Chcesz oddelegować część odpowiedzialności za produkcję? A może potrzebujesz solidnych pracowników, którzy nie są zależni od Twoich decyzji rekrutacyjnych? Pomożemy!

Outsourcing procesów produkcyjnych i usług

Szukasz firmy, która zorganizuje proces produkcji w Twoim przedsiębiorstwie i weźmie za to pełną odpowiedzialność? Zleć nam część lub całość procesu produkcyjnego i zredukuj koszty oraz zapewnij sobie terminową realizację zleceń. Realizujemy nasze usługi kompleksowo i z pełną odpowiedzialnością.

outsourcing procesów produkcyjnych

Zwiększ swój zysk operacyjny

Outsourcing produkcji – nasza odpowiedzialność

Jesteś zmęczony rekrutowaniem pracowników którzy często nie spełniają oczekiwań? A może chcesz w sposób świadomy zwiększyć zysk swojego przedsiębiorstwa z zachowaniem standardó jakościowych? Bardzo chętnie pomożemy w osiągnieciu tego celu.

Nasza firma przejmuje odpowiedzialność za powierzony sektor oraz za pracowników, którzy realizują konkretne procesy. Możesz oddelegować nam szereg czynności, pakowanie, paletowanie, załadunek gotowych produktów. Mamy spore doświadczenie również w realizacji stricte procesu produkcji, chętnie zajmujemy się również outsourcingiem usług eksperckich związanych z produkowaniem części lub podzespołów (obróbka stali, obróbka skrawaniem).  Nie zastanawiaj się, zadzwoń i omówmy szczegóły partnerskiej współpracy biznesowej.

Sprawdź galerię naszych realizacji

Zmęczony szukaniem
pracowników?

Zleć nam outsourcing procesów produkcyjnych i skup się na podstawowej działalności swojej firmy!

Pełna usługa obejmuje

Współpraca

Współpracujemy na zasadzie partnerstwa, zaufaj nam w kwestiach relokacji maszyni urządzeń przy produkcji części lub podzespołów a także przy usługach eksperckich.

Zarządzamy powierzonym obszarem

Jako przedsiębiorcy rozumiemy to że każdy podchodzi do swojej firmy wyjątkowo i z uczuciem. Rozwiązujemy problemy, wskazujemy rozwiązania, optymalizujemy procesy. Powierz nam część swoich obowiązków. Outsourcing niektórych procesów może okazać się kluczowy w rozwoju Twojej działalności.

Utrzymanie ruchu

Znamy się na mechanicznych aspektach prowadzenia biznesu i wiemy, że czas przestoju maszyny to wróg przedsiębiorstwa. Dbamy o serwis oraz optymalizujemy dostępnośc maszyn i urządzeń w powierzonym obszarze produkcyjnym. Urzymamy Twój zakład w ruchu!

Stała obsługa techniczna

Szukasz partnera biznesowego, który w dynamiczny sposób zapewni niezbędne narzędzia oraz oprzyrządowanie dla Twojego przedsiębiorstwa? Projektujemy, produkujemy dostarczamy dedykowane konstrukcje dla przemysłu.

Dostarczamy wykwalifikowanych pracowników

Wiemy co to znaczy odpowiedzialność za pracownika i z czym to się wiąże – zatrudnianie to obowiązek. Jeżeli chcesz zminimalizować obowiązki przy jednoczesnym zwiekszeniu zysku – outsourcinguj to co niewygodne a my dostarczymy wykwalifikowaną kadrę!

Świadczymy usługi w obiektach klienta

Niezależnie od tego jaki typ procesu produkcyjnego chcesz oddelegować, możemy obsługiwać zadania w powierzonym obszarze obiektu klienta lub wykonywać je inhousowo. Wybór należy zawsze do Ciebie.

Przeprowadzamy audyty i kontrole, dbamy o jakość

Delegowanie zadań związanych z komntrolą jakości to najbardziej popularny zakres outsourccingu jakim się zajmujemy. Audyty związane z ciągłym doskonaleniem to dla nas standard.

Outsourcing procesów produkcyjnych dla małych i dużych firm

Dla nas nie ma znaczenia w jakiej branży prowadzisz swój biznes. Jeśli szukasz podmiotu zewnętrznego, któremu możesz zlecić całość lub część zadań w ramach procesu produkcji, to nasza firma jest na to gotowa.

Mamy duże doświadczenie w tego typu zleceniach. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za podejmowane działania i zapewniamy wysoką jakość produkowanych wyrobów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

   Zależy nam na wspólnym sukcesie – i do każego powierznego nam procesu podchodzimy z wielką uwagą. Działamy partnersko.

   Jesteśmy terminowi i odpowiedzialni, w sposób przemyślany podchodzimy do zadań szukamy możliwości poprawy.

   Do każdego partnera biznesowego podchodzimy w sposób przemyślany budujemy ofertę w opaciu o wspólne cele i zmierzamy do ich spełniania.

   Realizujemy udługi dla małych i dużych podmiotów oferujemy elastyczne podejście do zadań.

   Zależy Ci na czasie?
   Zadzwoń!

   Porozmawiamy o usprawnieniu procesów w Twojej firmie poprzez wdrożenie konkretnych działań.

   W ramach outsourcingu procesów produkcyjnych proponujemy:

   Naprawa uszkodzonych lub wadliwych komponentów.

   Zwroty gwarancyjne, serwisowe lub nieprawidłowe FIFO LIFO przyprawiają Twoją firmę o zawrót głowy? Realizujemy akcje naprawcze związane z czasowym zwiększeniem zapotrzebowania na zasoby ludzkie. Zastanawiasz się co z pracownikami po zrealizowaniu olbrzymiego wolumentu dodatkowej, nieprzewidzianej pracy? Współpracując z nami nie masz takich zmartwień.

   Pakowanie produktów

   Realizujemy zlecenia w zakresie, foliowania, kopertowania, banderolowania i paletowania produktów. Dbamy o ich bezpieczeństwo i zgodność ilościową z zamówieniem.

   Obsługa urządzeń i linii produkcyjnych

   Dostarczamy najbardziej wykwalifikowanych pracowników w danej branży i przejmujemy obsługę linii produkcyjnej, biorąc odpowiedzialność za jakość produkcji.