Magazyn palet

Chcesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń produkcyjną swojej firmy, dbając jednocześnie o wygodę i bezpieczeństwo pracowników? Rozpocznijmy od optymalnego składowania palet. Pomożemy! Jesteśmy producentem magazynów palet dla przemysłu. Sprawdź co produkujemy!

Składowanie palet

Magazyny palet stosowane są przede wszystkim w zakładach produkcyjnych i technologicznych jak również w magazynach – wszędzie tam gdzie istnieje duży wolumen rotujących palet. Celem urządzenia jest bezawaryjne składowanie, wydawanie oraz przechowywanie palet.

Charakterystyka

Produkujemy dedykowane rozwiązania na indywidualne zamówienia. Niezależnie od jednostek transportowych (waga, gabaryty) nasze magazyny obsługują:

 • Palety: (drewniane, tworzywowe, chemiczne, stalowe)
 • Skrzynki: stalowe, skrzynio palety.

Magazyn palet dla przemysłu

Z całą pewnością myślisz o optymalizacji przestrzeni produkcyjnej lub magazynowej. Akumulacyjne składowanie palet to jedno z rozwiązań, które należy wziąć pod uwagę.

Cena najmu powierzchni magazynowej to aktualnie duży problem. Nic dziwnego więc, że logistyka magazynowa coraz częściej decyduje się na pełną optymalizację obszaru, z uwzględnieniem miejsc składowania palet.

Bezpieczne miejsce odkładcze to również wygoda pracowników. Poprzez nowoczesne rozwiązania można w dużej mierze uniknąć wysiłku fizycznego, zapewnić stabilny przepływ materiałów produkcyjnych, magazynowych przy jednoczesnym zabezpieczeniu samych palet. Innowacyjność w tym obszarze gwarantuje również pozytywny wpływ na samą organizację pracy oraz zadowolenie pracowników.

Zautomatyzowany magazynek palet pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynu lub produkcji, zwiększenie wydajności. Staje się także ważnym elementem wspierającym logistykę wewnętrzną.

Bądź nowoczesny, zwiększ bezpieczeństwo!

Logistyka 4.0 w Twojej firmie! Skontaktuj się z nami – postaramy się odpowiedzieć na większość trudnych pytań!

Korzyści

Oszczędność

obniżenie kosztów energii i pracy

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo pracy ograniczenie wypadków

Wydajność

zwiększenie mocy produkcyjnych

Optymalizacja

optymalne wykorzystanie zasobów

Magazyny (magazynki) palet, które produkujemy:

Bazując na naszym doświadczeniu podejmujemy się skomplikowanych wdrożeń systemów do transportowania oraz magazynowania palet. Zamawiając u nas otrzymujesz kompleksowe wdrożenie od koncepcji po wdrożenie, szkolenie i serwis. Sprawdź w czym się specjalizujemy:

Automatyczne

Ergonomia i bezpieczeństwo, oszczędność to trzy słowa, które określają automatyczne rozwiązania paletowe. Sama zasada działania zakłada odpowiednie układanie palet o określonym rozmiarze danym miejscu oraz optymalizację pracy.

magazyn palet automatyczny

Automatyczne z robotami mobilnymi

To magazyn, który pracuje 24 godziny na dobę, wykonujemy wdrożenia samojezdnych robotów, które służą do transportu palet i współgrają z naszymi magazynami.

magazyn palet automatyczny z robotami mobilnymi

Sztaplowanie i desztaplowanie

Magazyny produkowane przez nas mają możliwość sztaplowania i desztaplowania 1-5 palet. Nasze urządzenia są dostosowane do wymagań klienta podają i odbierają palety w ustalonym czasie. Jesteśmy w stanie zoptymalizować i ustawić proces.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Zadzwoń teraz
i otrzymaj ofertę!

Wyprodukujemy dowolny magazyn palet dla Twojego przedsiebiorstwa!

Sprawdź produkty, które również oferujemy

Pytania i odpowiedzi

   Ile palet zmieści się w magazynie paletowym?

   Nasze magazyny palet są w stanie pomieścić do 25 palet na 2m2, ale zaprojektujemy dedykowane rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa.

   Czy potrzebuję również specjalny system transportu palet?

   Wszysto zależy od potrzeb firmy, wdrażamy złożone układy transportowe w oparciu o pełną automatykę korzystając z sterowników PLC. Niemniej jednak magazyny palet nie wymagają pełnej automatyzacji – do obsługi naszych rozwiązań wystarczy wózek paletowy.

   Czy automatyczne magazyny palet są bezpieczne?

   Zdecydowanie to bezpieczne rozwiązanie, które zwiększa komfort pracowników przy jednoczesnej optymalizacji przestrzeni. Magazyny palet pozwalają w minimalizować wykorzystywaną przestrzeń przy maksymalizacji korzyści.

   Automatyczny transport i składowanie palet kiedy warto wdrożyć?

   Świadomość własnych potrzeb to pierwszy etap wdrożenia automatyki w przedsiębiorstwie. Automatyzacja wiąże się bezpośrednio z poprawą efektywności. Jeżeli zatem firma chce poprawić szybkośc, sprawność oraz bezpieczeństwo pracy to doby moment na wdrożenia automatyzacji składowania i transportu palet.

   Czy potrzebuję specjalny wózek paletowy?

   Nie, aby rutynowo obsługiwać magazyny palet wystarczy zwykły wózek paletowy.