Relokacja przemysłowa

Zastanawiasz się nad przeniesieniem zakładu ? Potrzebujesz przetransportować jedną lub wiele maszyn? Niezależnie czy to relokacja zewnętrzna czy wewnątrz zakładowa sprostamy każdym wymaganiom.

Transport przemysłowy

Planujesz przenieść swój biznes w inne miejsce? A może sprowadzasz sprzęt przemysłowy z zagranicy? Niezależnie czy reprezentujesz małą czy duża firmę. Zleć nam relokację maszyn i urządzeń i postaw na bezpieczeństwo i terminowość. Kompleksowo przeprowadzimy cały proces, a Ty będziesz mógł poświęcić czas na rozwój swojej firmy.

Relokacja maszyn zawsze z ubezpieczeniem, posiadamy

Ubezpieczenie do 1 mln euro

Skuteczna i bezpieczna relokacja produkcji

Transport przemysłowy to dziedzina, która wymaga wiedzy, doświadczenia i odpowiedniego sprzętu i taboru. Naszym kluczem jest zrozumienie klientów i specyfiki poszczególnych branż. Stawiamy na profesjonalizm i bezpieczeństwo, dlatego od lat realizujemy największe projekty związane z relokacją przemysłową w kraju i zagranicy.

Współpraca z naszą firmą to gwarancje bezpieczeństwa i jakości. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i zatrudniamy dobrych pracowników. Stawiamy na kompleksową realizację relokacji przemysłowej od demontażu poprzez transport i bezpieczny montaż. Dobrze przeprowadzony proces relokacji maszyn i urządzeń to ogromne wyzwanie – podejmij współpracę z profesjonalistami i oszczędź swój czas i pieniądze.

Sprawdź galerię naszych realizacji

Twoją firmę czeka relokacja? Zadzwoń!

Skontaktuj się i sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować.

Wykonujemy usługi relokacji przemysłowej

Demontaż, montaż maszyn

Relokacja przemysłowa obejmuje demontaż poszczególnych elementów. Realizujemy cały proces kompleksowo, dlatego w zakresie naszej usługi jest również odłączenie wszystkich mediów. Posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo i terminowość.

Transport, relokacja lini produkcyjnych

Linie produkcyjne i przemysłowe to nielada wyzwanie logistyczne. Bezpieczny transfer lini to klucz do sukcesu. Nie tylko przewozimy ale również podłączamy i uruchamiamy linie produkcyjne.

Relokacja maszyn i urządzeń

Relokujemy, transferujemy nietypowe oraz wielkogabarytowe maszyny oraz urządzenia. Posiadamy sprzęt i doświadczenie w realizacji transportu specjalistycznego.

Relokacja przemysłowa dla małych i dużych firm

Prowadzisz małą, lokalną firmę, a może jesteś prezesem dużej korporacji? Twoja firma planuje przenieść działalność w inne miejsce, a Ty musisz się z tym uporać?

Nasza firma realizuje zlecenia związane z relokacją maszyn i urządzeń bez względu na wielkość firmy czy przedsięwzięcia. Skontaktuj się z nami i przekaż nam szczegóły, a my zajmiemy się resztą.

Dlaczego warto z nami współpracować?

   Realizujemy cały proces kompleksowo, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze związane z wieloetapowym planowaniem i wdrażaniem relokacji przemysłowej w życie.

   Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczonych pracowników. Dzięki temu terminowo i bezpiecznie przeprowadzimy proces relokacji maszyn i urządzeń w Twojej firmie.

   Ubezpieczenie w wysokości 1 mln EURO, które jest dodatkowym gwarantem bezpieczeństwa Twojej firmy.

   Cechuje nas terminowość i profesjonalizm. Realizujemy małe i duże projekty, wykorzystując przy tym najlepsze zasoby naszej firmy.

   Każdy proces relokacji przemysłowej jest dla nas inny. Indywidualnie podchodzimy do kwestii wyceny i realizacji. Optymalizujemy nasze działania tak, by terminowo i bezpiecznie wykonać zlecenie i zoptymalizować koszty naszych klientów.

   Szybka i bezpieczna?
   Relokacja przemysłowa!

   Skontaktuj się i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

   Korzystamy z najlepszego sprzętu

   Oferujemy Ci rozwiązania transportu maszyn „szyte na miarę” i nie są to puste słowa. Mamy własny tabor sprawdzonych maszyn i urządzeń wysokiej jakości dostępnych od ręki. Nie musimy korzystać z usług firm oferujących outsourcing, a Ty masz gwarancję, że zlecasz relokację zakładu jednej firmie.

   Wózek widłowy

   udzwig: 24 ton

   Wózek widłowy

   udzwig: 16 ton

   Wózek widłowy

   udzwig: 8 ton

   Dźwig

   udzwig: 25 ton

   Podnośniki koszowe

   wysokość podnoszenia do 20 m

   Relokacja przemysłowa – jak wygląda proces wyceny?

   Krok 1 – relokacja przemysłowa

   Kontakt