Antresole przemysłowe, pomosty techniczne

Twój zakład produkcyjny potrzebuje coraz więcej przestrzeni produkcyjnej lub magazynowej? Mamy produkt, który pomoże zwiększyć powierzchnię roboczą bez wielkich inwestycji. Jesteśmy producentem antresoli roboczych, pomostów magazynowych, pomostów produkcyjnych – to doskonałe rozwiązanie pozwalające podwojenie a nawet potrojenie obszaru roboczego.

Optymalizacja przestrzeni przemysłowej

Wykorzystaj maksymalnie wysokość swojej hali produkcyjnej lub magazynowej. Posiadamy biuro konstrukcyjne, które nie tylko zaprojektuje całą antresolę ale również zoptymalizuje przestrzeń, zadba o odpowiednią nośność konstrukcji jak również rozmieści maszyny i zaplanuje przyłącza.

Antresola przemysłowa – system modułowy

Poprzez zastosowanie modułowych rozwiązań zapewniamy możliwość łatwej przebudowy antresoli lub uproszczonego dostosowywania podestu. Zdajemy sobie sprawę, że przestrzeń produkcyjna to dynamiczna powierzchnia, która jest narażona na ciągłe zmiany. 

Podczas projektowania obliczamy nośność konstrukcji antersoli piorąc pod uwagę wymagania produkcyjne lub magazynowe.

Antresola przemysłowa, antresola magazynowa czy warto zainwestować?

Modyfikacja przestrzeni produkcyjnej to nie lada wyzwanie. Zwiększenie wolumenów produkcyjnych jest często problemem, który zmusza firmy do potężnych inwestycji w nieruchomości. 

Jeżeli jeszcze się wahasz nad wydaniem ogromnej kwoty na wybudowanie lub dzierżawę nowej przestrzeni produkcyjnej lub magazynowej pozwól, że spróbujemy Ci pomóc aby za ułamek tej kwoty zoptymalizować już posiadaną przestrzeń.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w optymalizacji przestrzeni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo antresole przemysłowe, antresole produkcyjne, magazynowe, pomosty robocze, pomosty komunikacyjne. Wykonamy również pełną dokumentację w oprogramowaniu 3D.  

Wysoki poziom ogniodporności!

Zastanawiasz się nad bezpieczeństwem w swoim zakładzie produkcyjnym? Nasze rozwiązania dotyczące antresol oraz podestów technologicznych bazują przede wszystkim na bezpieczeństwie ludzi. Wszystkie konstrukcje wykonywane są z atestowanych materiałów. W przypadku dużych powierzchni narażonych na podpalenie strosujemy blachy ryflowane zamiast płyt wiórowych.

Obciążenia statyczne i dynamiczne.

Jeżeli potrzebujesz zdecydowanego rozwiązania, które będzie dobrane w oparciu o potrzeby Twojego zakładu produkcyjnego – jesteśmy. Wykonujemy skomplikowane obliczenia statyczne oraz dynamiczne podestów oraz antresol – tak aby proponowane przez nas rozwiązania w pełni sprostały wymaganiom.

Szybkie zwiększenie powierzchni?

Potrzebujesz szybkiej wyceny i realizacji pozwalającej na zwiększenie wolumenu produkcyjnego? Jesteśmy.

Korzyści

Oszczędność

obniżenie kosztów energii i pracy

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo pracy ograniczenie wypadków

Wydajność

zwiększenie mocy produkcyjnych

Optymalizacja

optymalne wykorzystanie zasobów

Sprawdź co możemy dla Ciebie wyprodukować!

Niebanalne rozwiązanie pomagające optymalizujące przestrzeń? Projektujemy, wykonujemy wdrażamy.

Pomosty robocze, pomosty komunikacyjne

Konstrukcje stalowe dedykowane do komunikacji produkcyjnej, od projektu po wykonanie.

pomosty-robocze-antresole-przemyslowe

Antresole robocze

Chcesz realnie powiekszyć powierzchnię zakładu produkcyjnego przy jednoczesnej minimalizacji kosztów? Antresola to dobre rozwiązanie!

magazyn palet automatyczny z robotami mobilnymi

Antresole magazynowe

To rozwiązanie, które gwarantuje powiększenie magazynu bez potrzeby inwestycyjnej. w 100% to wartość dodana dla Twojego magazynu. Tworzymy kompleksowe rozwiązania!

pomosty-robocze-antresole-przemyslowe-2

Antresole z powierzchnią biurową

Nieoczekiwany wzrost zatrudnienia? Przestrzeń biurowa to pierwsza potrzeba zaraz po zatrudnieniu pracowników. Stworzymy dla Ciebie optymalne rozwiązanie – dodatkowa przestrzeń biurowa jest na wyciągnięcie ręki.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie