Intralogistyka

Szukasz optymalizacji w obrębie logistyki wewnętrznej? Tworzymy produkty, które wspierają intralogitykę – czyli transport wewnętrzny materiałów, zarządzanie zapasami, magazynem i logistyką produkcyjną.

Optymalizacja przepływu, automatyzacja transportu wewnętrznego

Tworzymy optymalne rozwiązania mechaniczne wsperające logistykę wewnętrzną w przedsiębiorstwie – wózki technologiczne, wózki transportowe, kontenery transportowe. Nasze produkty możemy w pełni zautomatyzować.

Planowanie intralogistyki

Szukasz doświadczonego partnera? Wspieramy przedsiębiorstwa już na etapie planowania. Pomożemy zaplanować wdrożenie produktów , które zwiększą rentownośc przedsiębiorstwa. Projektujemy, produkujemy i wdrażamy produkty intralogistyczne.

Intralogistyka co to jest? Definicja.

Jest to nowoczesne pojęcie określające logistykę wewnętrzną, najcześniej jest to komplet procesów związanych z transportem materiałów oraz produktów wewnątrz zakładu produkcyjnego, magazynu lub całego przedsiębiorstwa. Pojęcie jest mocno związane z tematem lean manufacturing.

Przedsiębiorstwa, które skupiają się na logistyce wewnętrznej wdrażają szereg unowocześnień oraz stosują produkty takie jak. wózki transportowe, wózki technologiczne wózki do palet, magazyny palet, które optymalizują przepływ materiałów jednocześnie zmniejszając koszty przedsiębiorstwa.

Nietypowe rozwiązania

Posiadamy wiedzę, doświadczenie, specjalistów i park maszynowy. Tworzymy nietypowe oraz skomplikowane rozwiązania wspierające Twoje przedsiębiorstwo w zakresie produktów intralogicztycznych. Posiadamy własną lakiernię proszkową oraz biuro konstrukcyjne. Dedykowane rozwiązania dla przemysłu od projektu po wytworzenie i serwis.

Optymalne rozwiązania!

Sprawdź jak szybko odpowiemy na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Korzyści

Oszczędność

obniżenie kosztów energii i pracy

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo pracy ograniczenie wypadków

Wydajność

zwiększenie mocy produkcyjnych

Optymalizacja

optymalne wykorzystanie zasobów

Sprawdź co możemy dla Ciebie wyprodukować!

Zazwyczaj tworzymy produkty nietypowe dopasowane, oraz zoptymalizowane dla konkretnego przypadku. Jeżeli szukasz rozwiązania technologicznego szytego na miarę – jesteśmy.

Wózek do palet

Potrzebujesz wózka, który przetransportuje określoną ilość kontenerków, skrzyń, skrzynek? Opowiedz nam o potrzebach, a my zajmiemy się resztą.

pomosty-robocze-antresole-przemyslowe

Wózek do transportu kontrenerów

Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania z uwagi na nietypowe odpady? Mamy doświadczenie w produkcji wózków do transportu odpadów.

magazyn palet automatyczny z robotami mobilnymi

Wózek do transportu odpadów

Zastanawiasz się nad oddzieleniem strefy magazynowej od trefy produkcyjnej? Chcesz aby materiały produkcyjne były przechowywane w sposób bezpieczny? Wykonamy wygrodzenia magazynowe oraz zamontujemy je w Twoim przedsiębiorstwie.

pomosty-robocze-antresole-przemyslowe-2

Wózek do transportu części

Niezaleznie dla jakiej branży produkuje Twoje przedsiębiorstwo. Na pewno transportujecie produkty lub półprodukty z punktu A do punktu B. Stworzymy optymalne rozwiązanie! Zapewni wydajność oraz bezpieczeństwo transportu części.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Wózek do transportu ładunków ciężkich

Transport produktów lub ładunków cięzkich to nielada wyzwanie. Przedstaw nam swoje oczekiwana a stworzymy wózek do transportu ładunków, który spełni swoje zadania.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Wózek do transportu częśći maszyn