Obróbka skrawaniem – zaufaj profesjonalistom

Toczenie i frezowanie części w wyspecjalizowanym zakładzie

 

W zakres działalności naszej firmy wchodzi obróbka skrawaniem. Zaawansowany park maszynowy oraz doświadczeni pracownicy to nasz gwarant sukcesu. Sprawdź nasze możliwości, zlecając nam zadania do realizacji.

POROZMAWIAJMY!

Produkcja w oparciu o obróbkę skrawaniem

Precyzyjne części maszyn nie są dla nas wyzwaniem

Obróbka skrawaniem to precyzyjny proces polegający na usuwaniu poszczególnych warstw przy pomocy specjalistycznych maszyn z zamontowanymi ostrzami. Produktem ubocznym są wióra, których kształt i wielkość zależy od wielu czynników. Dzięki doświadczeniu i znajomości poszczególnych materiałów nasi pracownicy mogą wykonać odtworzenie części, toczenie i frezowanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów. Bardzo dobrze wyposażony park maszynowy daje nam możliwości realizacji każdego zadania. Odtwarzanie z natury i frezowanie części to nasza specjalność, dlatego bardzo często współpracujemy z przedsiębiorstwami z kraju i zagranicy.

Sprawdź nasze rozwiązania, pomogliśmy wielu firmom!

Realizacje, które chętnie pokażemy

Usługi, które już wykonalismy, kompleksowo i według oczekiwań.

Twoje korzyści ze współpracy z nami

Dysponujemy maszynami do obróbki skrawaniem, których obsługą zajmują się doświadczeni specjaliści. To oznacza, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym realizacjom i nawet największym zleceniom.

Elastyczne podejście

 

Zajmujemy sięfrezowaniem oraz toczeniem CNC, posiadamy również maszyny konwencjonalne. Staliwo, żeliwo, stal nierdzewna i chromowo-molibdenowa, mosiądz brąz oraz aluminium to materiały na których pracujemy

Wydajność

 

Wykorzystujemy maszyny pozwalające na wykonywanie nawet najbardziej wymagających i złożonych projektów. Dysponujemy takimi rozwiązaniami, jak: tokarki CLX5 450, ZMM CU 730/4000, 500/200 oraz frezerka konwekcjonalna.

Tworzymy oszczędności

 

Obróbka metali to także obróbka plastyczna. W tym: walcowanie, tłoczenie, ciągnienie i kucie. Wykonywana przez nas zmiana właściwości fizykochemicznych materiału sprawia, że podzespoły uzyskują żądane parametry, a dodatkowo dzieje się to bez strat materiałowych.

Znajdźmy rozwiązanie!

Skontaktuj się z nami lub pobierz zestawienie naszych realizacji, w ofercie definiujemy problemy i pokazujemy przykładowe rozwiązania.

Toczenie produkcyjne – wytwarzanie nowych części maszyn i urządzeń

 

Usterki maszyn i urządzeń zdarzają się w każdej firmie. Czasami jednak na oryginalne metalowe części czeka się tygodniami. W sytuacji, gdy od naprawy zależy dalszy postęp produkcji, a termin realizacji nieubłaganie nadchodzi, toczenie może okazać się jedynym ratunkiem. Obróbka skrawaniem, frezowanie i toczenie nowych części to nasza specjalność. Realizujemy odtwarzanie nawet najbardziej skomplikowanych części i przedmiotów, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku. Posiadamy specjalistyczne tokarki i frezarki, które dzięki naszym pracownikom, precyzyjnie wykonują swoją pracę. Ogromną uwagę przykładamy do najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu tworzymy idealne zamienniki.

 

Nasz park maszynowy, czyli tokarki i frezarki konwencjonalne

 

Kluczem do sukcesu naszej firmy stali się profesjonalni pracownicy oraz specjalistyczny sprzęt. Dbając o rozwój gałęzi naszego biznesu jaką jest obróbka skrawaniem, ciągle inwestujemy w nowoczesne maszyny i szkolenia. W naszym parku maszynowym znajdują się tokarki i frezarki konwencjonalne, które umożliwiają wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych części. Precyzyjna obróbka metalu i innych materiałów jest możliwa dzięki nowoczesnej technologii w postaci cyfrowych wskaźników położenia. Nasze maszyny cechuje stabilność, perfekcyjna dokładność i uniwersalność, dzięki czemu współpracują z nami zakłady produkcyjne z Polski i zagranicy. Toczenie produkcyjne i frezowanie to nasza specjalność.

 

Toczenie i frezowanie produkcyjne w naszym zakładzie

 

Specjalistyczny park maszynowy to jeden z naszych kluczowych zasobów. Od lat dążymy do stworzenia najszybciej rozwijającej się firmy w Polsce i na terenie Europy, dlatego każdego roku inwestujemy ogromne zasoby w majątek firmy i ludzi. Możemy pochwalić się najlepszymi specjalistami, którzy każdego dnia realizują nawet najbardziej skomplikowane projekty. Precyzyjne części maszyn i urządzeń nie stanowią dla nas problemu. Tokarki i frezarki konwencjonalne to nasza przewaga na runku. Dzięki wyspecjalizowanym systemom, stabilności i jakości maszyn oraz wiedzy i doświadczeniu załogi, podejmujemy się wykonania najbardziej skomplikowanych przedmiotów.  Współpraca z nami, to gwarancja precyzji i jakości wykonania.