Obróbka skrawaniem

Specyficzne zlecenie dotyczące obróbki skrawaniem? Potrzebujesz kompleksowej realizacji? Zaawansowany park maszynowy i doświadczneni pracownicy z całą pewnością pomogą. Zapraszamy do kontaktu!

Zakład obróbki skrawaniem

Poszukujesz rzetelnej i sprawdzonej firmy, której powierzysz zlecenia z zakresu obróbki skrawaniem? Posiadamy nowoczesny park maszynowy i doświadczonych pracowników, dzięki temu możemy realizować nawet najtrudniejsze zlecenia!

Rzetelny partner biznesu

Precyzyjna obróbka skrawaniem

Precyzyjna produkcja podespołów

Współczesna produkcja i przemysł oparte są na działaniu maszyn i urządzeń o bardzo precyzyjnym działaniu, które jest możliwe dzięki podzespołom. Awaria lub uszkodzenie jednego z nich może powodować znaczne opóźnienia i przestój całego zakładu. W takiej sytuacji nie ma miejsca nawet na najmniejszy błąd, dlatego warto zamówić podzespoły w uznanej firmie.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy i doświadczonych pracowników. Sporządzamy dokumentacje techniczną, produkujemy i dostarczamy podzespoły o niestandardowych wymiarach. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami w kraju, ciesząc się uznaniem naszych klientów.

Sprawdź galerię naszych realizacji

Terminowa usługa obróbki skrawaniem?

Jeżeli potrzebujesz precyzyjnie wykonanych podzespołów, zadzwoń do nas i uzyskaj szczegółową informacje oraz doradztwo.

Co jesteśmy w stanie zrobić?

Koła zębate

Potrzbeujesz zregenerować lub odtworzyć koło zębate? Wykonujemy wszystkie operacje CNC związane bezpośrednio z produkcją kół zębatych. Toczenie, frezowanie oraz szlifowanie. Jesteśmy w stanei podjąć sięprawie każdego zlecenia

Wały, krążniki

Potrzebujesz niestandardowy wymiar wału lub nietypowy krążnik dopasowany do istniejącego systemu? Prześlij dokumentacje techniczną z całą pewnością pomożemy.

Wykrojniki, tłoczniki do kształtowania blach

Produkujemy dedykowane wykrojniki oraz tłoczniki do kształtowania blach. Jesteśmy w stanie odtwarzać z natury oferując optymalizację kosztów.

Obróbka wielkogabarytowa

Problem ze zleceniem skomplikowanej regeneracji wielkogabarytowej? Realizujemy eksperckie usługi z zakresu obróbki wielkogabarytowej. Toczymy, frezujemy wielkogabarytowe elementy maszyn. Sprawdź czy jesteśmy w stanie wykonać zlecenie dla Twojej firmy?

Płyty maszynowe

Potrzebujesz nietypowego rozwiązania które w sposób precyzyjny ustawi i spozycjonuje Twoją maszyny lub narzędzie? Projektujemy oraz produkujemy nietypowe w pełni spersonalizowane płyty maszynowe. Bazując na projektowaniu 3D oraz precyzyjnej obróce CNC wykonamy nawet wielkogabarytową płytę maszynową.

Bardzo obciążone elementy maszyn do 60 HRC

Szukasz firmy która zregeneruje bądź odtworzy z natury elementy maszyn, które podlegają znacznym obciążeniom / przeciążeniom? Produkujemy oraz regenerujemy części maszyn, układów mechanicznych o specyficznych wymiarach. Dobierzemy również odpowiedni materiał który sprosta obciążeniom statycznym i dynamicznym.

Cześci maszyn

Niezależnie czy potrzebujesz prosty wałek czy wysoce specjalistyczne narzędzie. Staramy się sporostać każdym wymaganiom klienta. Produkujemy części maszyn i urządzeń w oparciu o przesłaną specyfikację lub możemy również kompleksowo zaprojektować i wytworzyć części maszyn lub całe urządzenia.

Noże przemysłowe

Używając techniki obróbki skrawaniem jestesmy w stanie precyzyjnie wykonać dedykowane w pełni spersonalizowane noże przemysłowe. Zajmujemy się również regeneracją oraz ostrzeniem noży przemysłowych.

Pełna dokumentacja techniczna

Nowoczesne oprogramowanie do modelowania 3D pozwala nam na stworzenie pełnej dokumentacji zarówno w wersji płaskiej (2D) jak i parametrycznej dokumentacji 3D (modele)

Pełne wsparcie eksperckie

To właśnie bazując na wiedzy realizujemy kompleksowe działana dla firm z branży przemysłowej. Realizując u nas zlecenia oferujemy pełne wsparcie merytoryczne.

Usługa obróbki skrawaniem?

Świadczymy usługi obróbki mechacznicznej, która jest niezbędna podczas wytwarzania elementów maszyn, produkcji części zamiennych jak i regeneracji podzespołów urządzeń.

Niezależnie czy jest to to toczenie, frezowanie czy szlifowanie cały proces polega na nadaniu odpowiedniego kształtu z zachowaniem specyfikacji wymiarowej poprzez usuwanie kolejnych warstw materiału w postaci wiórów.

ADK-System realizauje usługo związane z ogólną obróbką wiórową dla wielu materiałów, specjalizujemy się w obróbce stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej, mosiądziu, brązu, aluminium, miedzi nierzadko realizujemy również obróbkę tworzyw szstucznych.

Obróbka dla małych i dużych!

Niezależnie od tego czy reprezentujesz małą firmę czy dużą korporację służymy pomocą w zakresie kompleksowej usługi obróbki skrawaniem.

Realizujemy zadania związane z produkcją podzespołów, tworzeniem prototypów jak i dedykowaną produkcją małoseryjną. Potrzebujesz konkretnego rozwiązania? Porozmawiajmy!

Dlaczego warto z nami współpracować?

      Realizujemy cały proces kompleksowo, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze związane z wieloetapowym zlecaniem usługi obróbki skrawaniem.