Biuro konstrukcyjne

Zastanawiasz się kto zaprojektuje niestandardowe rozwiązania konstrukcyjne dla Twojej firmy? Szukasz firmy, której możesz powierzyć projekt nietypowej konstrukcji maszyny lub urządzenia? Zadzwoń!

Biuro konstrukcyjne

Twoja firma potrzebuje niestandardowego stanowiska, lub konstrukcji związanej z obszarem produkcyjnym, magazynowym? Wykonamy solidny i optymalny projekt korzystając z najnowszego oprogramowania. Przedstawimy zarówno wizualizację 3D jak dokumentację płaską. Zaufaj doświadczeniu i skorzystaj z usług biura konstrukcyjnego naszej firmy.

będziemy biurem konstrukcyjnym Twojego przedsiębiorstwa

Optymalne projektowanie

Biuro konstrukcyjne, które sprosta wymaganiom!

Wiele branż produkcyjnych musi mierzyć się z koniecznością stosowania nowatorskich rozwiązań, które niejednokrotnie pomagają osiągać wyznaczone cele. Nowoczesny park technologiczny pozwala na zoptymalizowanie procesu produkcji i tworzenie większej ilości produktów w krótszym czasie.

Nasi pracownicy wspierają małe i duże przedsiębiorstwa w konstrukcji i produkcji maszyn i urządzeń, które spełnią oczekiwania. Specjalistyczny park maszynowy, to niejednokrotnie znaczna przewaga nad konkurencją, warto w celu jego skonstruowania, zatrudnić nasze biuro konstrukcyjne.

Projekty konstrukcji na zlecenie to jedna z głównych usług naszej firmy, niezależnie czy zlecasz projekt konstrukcji stalowej czy nietypowy projekt konstrukcji ze stali nierdzewnej sprostamy wszystkim wymaganiom!

Sprawdź galerię naszych realizacji

Skorzystaj z usług biura konstrukcyjnego!

Zleć nam niestandardowy projekt wraz z wykonaniem!

W czym możemy pomóc Twojej firmie?

Projektowanie 3D

Zastanawiałeś się w jaki sposób wykonać nietypową konstrukcję? Rozpoczniemy od wirtualnego prototypu 3D, który pozwala na wczesną analizę oraz optymalizację. Nasze biuro konstrukcyjne realizuje większośc projektów związanych z przemysłem.

Analizy MES / FEA

Park maszynowy pozwala nam na precyzyjne odtwarzanie z natury skomplikowanych elementów maszyn i urządzeń. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia o dużych gabarytach. Ciecie, frezowanie czy toczenie nie jest dla nas wyzwaniem.

Dokumentacja techniczna

Niesposób mówić o dobrym produkcie nie posiadając do niego odpowiedniej dokumentacji technicznej (rysunek 2D oraz model 3D). Nasze biuro konstrukcyjne realizuje pełny proces projektowy. Do każdego etapu tworzona jest pełna dokumentacja techniczna.

Layouty zakładów

Optymalnie rozmieszczenie maszyn na ograniczonej powierzchni to nielada wyzwanie. Realizujemy projekty opracowywania layoutów w postaci modeli 3D, pozwala to dokładną optymalizację przestrzeni produkcyjnej lub magazynowej – to innowacyjne podejście do świadomego zarządzania przestrzenią produkcyjną.

Pomoc biura projektowego dla różnych branż

Niezaleznie od tego jaki projekt zamierzasz zlecić postaramy się zaprojektować możliwie optymalne rozwiązanie. Jasno informujemy o naszych kompetencjach. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych dla przemysłu, robotyzacji, modernizacji oraz budowie nietypowych maszyn i urządzeń. Niezaleznie z jakiej branży jest Twoja firma – nasze biuro konstukcyjne z dużym prawdopodobieństwem jest w stanie odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Proponujemy kompleksowe rozwiązania od projektu po kompletne wykonanie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

   Zależy nam na wspólnym sukcesie – i do każego powierznego nam projektu podchodzimy z wielką uwagą. Działamy partnersko.

   Jesteśmy terminowi i odpowiedzialni, w sposób przemyślany podchodzimy do zadań szukamy możliwości poprawy i optymalizacji.

   Do każdego partnera biznesowego podchodzimy w sposób przemyślany budujemy ofertę w opaciu o wspólne cele i zmierzamy do ich spełniania.

   Realizujemy usługi dla małych i dużych podmiotów oferujemy elastyczne podejście do zadań.

   Zależy Ci na czasie?
   Zadzwoń!

   Porozmawiamy o konkretnym projekcie, skorzystasz z usług doświadczonego biura konstrukcyjnego.

   Projektujemy dedykowane rozwiązanie dla przemysłu

   Specjalizujemy się w projektowaniu części maszyn i urządzeń oraz konstrukcji stalowych. Nasz usługi skupiamy nie tylko na samym projekcie lecz również na wykonastwie. Bieżemy pełną odpowiedzialność za proponowane rozwiązania konstrukcyjne.

   Stanowiska pracy

   Projektujemy ergonomiczne i nietypowe stanowiska pracy, oraz dedykowane gniazda produkcyjne. Produkujemy je wykorzystując stal nierdzewną, systemy profili aluminiowych jak również systemy stalowe.

   Magazyn palet

   Optymalnie zaprojektowanie miejsce do składowania palet. Zapewnia bezpieczeństwo i zdrowie Twoim pracownikom.

   Wózki transportowe

   Projektujemy nietypowe ergonomiczne wózki transportowe palet. Jeżeli nie znalazłeś jeszcze gotowego rozwiązania. Zaprojektujemy i wykonamy dla Twojej firmy dedykowane rozwiązanie.

   Linia transportowa do paczek

   Biuro konstrukcyjne ADK system zaprojektuje optymalne rozwiązanie dla Twojego magazynu. Nasi specjalisci biorą pod uwagę wszystkie aspekty intralogistyczne przedsiębiorstwa.

   Podesty techniczne

   Zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć zdolności produkcyjne? Zaprojektujemy dla Twojego przedsiębiorstwa dodatkową przestrzeń produkcyjną wykorzystując systemy stalowe – antresole, pomosty techniczne to tylko część rozwiązań jakie proponujemy naszym klientom.

   Biuro konstrukcyjne – jak wygląda proces wyceny?