Rolki, bębny wały do maszyn

Posiadasz przenosnik lub urządzenie transportowe, które potrzebuje regeneracji? Jesteśmy producentem podzespołów ze stali lub stali nierdzewnej. Produkujemy rolki transportowe, bębny transportowe, cylindry transportowe oraz całe konstrukcje przenośników.

Nietypowe rozwiązania, podzespoły

Projekt Twojego przenośnika jest niestandardowy, nie możesz znaleźć na rynku odpowiednich podzespołów? Zleć nam projekt z wykonaniem!. Jesteśmy firmą która projektuje, produkuje, montuje i serwisuje wały, rolki oraz bębny transportowe.

Regeneracja, produkcja, naprawa i serwis

Zapewniamy nie tylko wykonywanie całych systemów transportwocyh (tj. taśmociągi, przenośniki grawitacyjne itp.) ale również serwis oraz regeneracje konkretnych podzespołów. Niezależnie od tego czy realizowaliśmy przenośnik w Twoim przedsiębiorstwie – z całą pewnością jesteśmy w stanie podjąć się serwisu lub regenracji podzespołów.

Serwisujemy i regenerujemy rolki, wały oraz bębny o długości od 1 m do nawet 20m, o wadze od 50 kg do kilkunastu ton.

Producent podespołów do taśmociągów

Do każdego zapytania podchodzimy z wielką uwagą. Nasze usługi kierujemy do wszystkich gałęzi przemysłu, które potrzebują jednorazowej lub stałej współpracy. Pomagamy w zakresie regeneracji wałów czynnych oraz biernych niezależnie od ich wielkości i gabarytów. Zajmujemy się kompleksową produkcją rolek, bębnów oraz podzepołów do systemów transportowych.

Skupiamy się na usługach oraz produkcji podzespołów dla duzych i małych firm. Współpracujemy zarówno z koncernami jak i z lokalnymi firmami.

Naprawa przenośnika?

Potrzebujesz szybkiego działania? Serwisujemy, regenerujemy oraz odtważamy wały, rolki i bębny do przemośników.

Korzyści

Oszczędność

obniżenie kosztów energii i pracy

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo pracy ograniczenie wypadków

Wydajność

zwiększenie mocy produkcyjnych

Optymalizacja

optymalne wykorzystanie zasobów

Sprawdź co możemy dla Ciebie wyprodukować!

Wymagane jest specyficzne rozwiązanie techniczne? Wykonamy je zgodnie z oczekiwaniami wraz z pełną dokumentacją techniczną.

Rolki transportowe

Rolki transportowe oraz napędowe do taśmociągów i przenośników przemysłowych. Sprawdzają się w każdym sektorze przemysłu. Produkowane przez nas rolki są trwałe i odporne na zużycie. Oprócz produkcji zajmujemy się regeneracją oraz serwisem.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Bębny do przenośników

Realizujemy wykonawstwo kompletnych bębnów dla standardowych przenośników taśmowych. Projektujemy oraz wykonujemy również bębny nietypowe.
W skład naszej oferty wchodzi również regenerowanie bębnów – jest to między innymi wymiana zużytej okładziny gumowej, oraz obróbka CNC.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Wały do przenośników napędowe, bierne

Wały lub rolki napędowe (napędzające) pełnią ważną funkcję w każdym przenośniku – niemniej jednak podlegają one zużyciu. produkujemy standardwe wymiary wałów biernych i napędowych jak rownież podejmujemy się odtwarzania i regenracji istniejących. Dbamy o wysoką jakośc naszych produktów stosując tylko najlepsze materiały.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Sprawdź galerię naszych realizacji

Zadzwoń teraz
i otrzymaj ofertę!

Na pewno jestesmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Sprawdź produkty, które również oferujemy

Pytania i odpowiedzi

   Czy realizujemy zlecenia dotyczące nietypowych wałów bębnów?

   Niezależnie od volumenu i ilości zamawianych sztków, jestesmy w stanie przygotować ofertę na relalizację nietypowych rolek, wałów lub bębnów do przenośników taśmowych.

   Czy produkty te są zabezpieczone antykorozyjnie?

   Oczywiście – jestesmy w stanie zrealizować zamówienie na rolki wały lub bębny po procesie cynkowania galwanicznego. Jeżeli szukasz produktów z zabezpieczeniem antykorozyjnym przygotujemy taką ofertę – niemniej jednak dodatkowy proces ma wpływ na terminy realizacji zamówień.

   Czy rolki mogąbyć ze stali nierdzewnej?

   Tak wyjonujemy całe linie transportujące – taśmociągi produkcyjne ze stali nierdzewnej. Rolki, wały lub bębny to podzespoły do taśmociągu.

   Jakie są warianty mocowania rolek jesteśmy w stanie zaproponować?

   Zastanawiasz się czy “zakończenia” rolek do taśmociągu będa pasować do Twojego systemu? Dopasowujemy oferowane przez nas produkty do wymagań klienta tym samym gwarantujemy odpowiednie pasowanie produktów.

   Rolki, wały, bębny – jak wygląda proces wyceny?

   Krok 1 – Rolki, wały, bębny

   Kontakt

   Praktycznie każda usługa realizowana przez nasza firmę jest nietypowa i skomplikowana. By zaoszczędzić czas naszych klientów preferujemy kontakt telefoniczny – który znacznie ułatwia omówienie ważnych kwestii związanych ze zleceniem.

   Krok 2 – Rolki, wały, bębny

   Kontakt mailowy

   Kontakt mailowy to element potwierdzający omówione wcześniej zagadnienia. W tym kroku otrzymujemy niezbędną dokumentację, szczegóły na podstwie których jesteśmy w stanie rozpocząć ofertowanie zlecenia.

   Krok 3 – Rolki, wały, bębny

   Wizja lokalna

   Do każdej wyceny podchodzimy w sposób kompleksowy i indywidualny, szukamy rozwiązań, rozwiązujemy problemy. Do tego niezbędne jest dokładne zapoznanie się z założeniami – zazwyczaj na tym etapie jeżeli jest to niezbędne dokonujemy wizji lokalnej.

   Krok 4 – Rolki, wały, bębny

   Oferta

   Po dokładym zbadaniu szczegółów realizacji przystepujemy do finalnej oferty oraz przedstawiamy w jaki sposób nasza usługa zostanie wykonana. Jednocześnie przedstawiamy dokładną wycenę lub zakres cen (od-do) w zalezności od konkretnych rozwiązań.

   Krok 5 – Rolki, wały, bębny

   Realizacja

   Realizacja zleconej usługi lub produktu odbywa się zazwyczaj przy wykożystaniu pełnych zasobów specjalistycznych. Dbamy o bezpieczeństwo realizacji przy zachowaniu wyznaczonych terminów.

   Wykonujemy również usługi, sprawdź!

   Komponenty do taśmociągów – rolki transportowe i rolki napędowe.

   Jestesmy producentem podzespołów do przenośników taśmowych. Produkujemy takie komponenty jak uchwyty, wsporniki, podpory, zaciski, wały, rolki, bębny oraz łożyska do przenośników tasmowych. Dajemy gwarancję, że nasze elementy są wykonane z najlepszych materiałów. Spełniają one najwyższe standardy wytrzymałości.

   Wały i bębny napędowe (czynne) i bierne.

   Wały i bębny zapewniają prawidłową pracę systemów taśmowych. W większości odpowiadają za przekazanie napędu i odpowiedni posów taśmy. Bębny i wały pracują bazując na tarciu – podlegają więc zużyciu i okresowo wymagana jest ich wymiana lub regeneracja. Jako firma specjalizujemy się w ocenie stanu technicznego taśmociągów – podejmujemy się .kompleksowych regeneracji

   Produkcja naprawa, regeneracja.

   Współcześnie zakłądy produkcyjne i magazyny często pracują 24/7 wiąże się to niejednokrotnie ze zwiększonym wytężeniem pracy maszyn. W przypadku centrów logistycznych oraz zakładów produkcyjnych częstym powodem serwisów są przenośniki tasmowe lub przenośniki przemysłowe. ADK-System sprzedaje oraz produkuje części do przenośników taśmowych, regeneruje i serwisuje całe systemy transporterów. Wspieramy zarówno małe jak i duże firmy. Regeneracja taśmociągów polega a wymianie lub regeneracji rolek transportowycj, właów napędnowych i łożysk.