Zbiorniki do magazynowania oleju

Czy przechowywanie różnych rodzajów olejów w jednym miejscu stanowi dla Ciebie problem? A może zdarzyło się, że Twoi pracownicy użyli nie odpowiedniego oleju do danej maszyny? Zastanawiałeś się jak mógłbyś tego uniknąć? Zależy ci na utrzymaniu oleju o najwyższej klasie oraz na jego filtracji? Profesjonalna stacja do magazynowanie olejów przemysłowych oraz dystrybutor oleju zapewniający bezpieczne i wygodne nalewanie pozwoli Ci uniknąć takich problemów w przyszłości.

Bezpieczny system przychowywania oleju

Oryginalne konstrukcje do składowania olejów dają nam możliwość przechowywania kilku rodzajów płynów w jednym miejscu. Projekty nietypowych stacji do przechowywania olejów przemysłowych to nasza specjalność! Biorąc pod uwagę konieczność dostosowania urządzeń do Twojej firmy zapewniamy mobilne przychowywanie olejów, umożliwiając ich przemieszczanie na wózkach widłowych oraz kolorystyczne kodowanie zapewniające optymalizacji pracy. Wyprodukowane, zaprojektowane i przetestowane w pełni przez nas, aby uprościć magazynowanie olejów w Twojej firmie.

Projekt, wykonanie, montaż

Realizujemy zamówienia na zbiorniki do przechowywania oleju przemysłowego wykorzystywane w szeroko-pojętej branży przemysłowej. Projektujemy, testujemy, produkujemy i wdrażamy je u Ciebie w firmie. Kierujemy się bezpieczeństwem Twoim i Twoich pracowników, zapewniejąc, iż produkowane przez nas stację do magazynowania oleju wykonane są z dbałością o każdy szczegół.

Nietypowe stacje do przechowywania oleju przemysłowego

Produkujemy profesjonalne konstrukcje do przechowywania olejów przemysłowych, mające na celu doskonalenie jakości pracy oraz zwiększenie bezpieczeństwa w Twojej fiemie. Posiadamy ogromne doświadczeie w projektowaniu stalowych konstrukcji przemysłowych. Zaprojektowane przez nas systemy bezpieczenego przechowywania oleju zapewnią szereg optymalizacji w Twoim zakładzie.

Jeżeli problem braku odpowiedniej organizacji podczas magazynowania olejów dotyczy właśnie Ciebie, konstrukcje oraz stacje do przechowywania olejów będą idealnym rozwiązaniem tego problemu. Zadbamy o to, aby Ci pomóc od początku zamówienia, aż po jego wdrożenie w Twoim przedsiębiorstwie!

Łatwiejsze magazynowanie?

Potrzebujesz szybiej oferty i realizacji na konstrukcje, które pozwolą Ci na prostsze przechowywanie? Jesteśmy dla Ciebie!

Korzyści

Oszczędność

obniżenie kosztów energii i pracy

Bezpieczeństwo

bezpieczeństwo pracy ograniczenie wypadków

Wydajność

zwiększenie mocy produkcyjnych

Optymalizacja

optymalne wykorzystanie zasobów

Sprawdź co możemy dla Ciebie wyprodukować!

Niebanalne konstrukcje wspomagające magazynowanie oleju, zbiorniki na olej, optymalizujące prace, pozwalające na unikanie błędów przez Twoich pracowników? Projektujemy, wykonujemy wdrażamy.

Przechowywanie 4 rodzajów olejów przemysłowych

Produkujemy konstrukcje stalowe do magazynowania olejów, wyposażone w zestaw filtracyjny przygotowany do przechowywania 4 różnych rodzajów olejów. Oferujemy rozwiązania zarówno standardowe, jak i dostosowane do wymagań klienta.

magazyn palet sztaplowanie i desztaplowanie

Magazynowanie 2 rodzajów olejów przemysłowych

W naszej ofercie dostępne są również konstrukcje dostosowane do magazynowania 2 różnych rodzajów olejów. Każda konstrukcja wyposażona jest w zestaw filtracyjny gwarantując dystrubucje oleju w najlepszej klasie.

Klimatyczne pomieszczenia przemysłowe

System przechowywania oleju przemysłowego

Zajmujemy się również produkcją zaawansowanych konstrukcji pozwalających na dozowanie jednego zbiornika olejowego. Produkowane przez nas zbiorniki wykonane są z blachy nierdzewnej zapewniejąc wysoką jakość na lata oraz posiadają odpowiednie systemy filtracyjne. Systemy do przechowywania oleju są wykonane ze stali nierdzewnej.

Klimatyzacyjne komory magazynowe

Konstrukcja pod mauzer do dozowania oleju

Oprócz systemów przechowywania olejów, produkujemy specjalistyczne konstrukcje pod zbiorniki o pojemności 1000l. Konstrukcje wyposażone są w zestawy filtrów, posiadają odpowiednie podwyższenie pojemnika pozwalając zadbać o odpowiednią ergonomiie pracy.

specjalistyczne komory klimatyczne

Wózek mobilny umożliwiający dozowanie na odległość

Wózki do mobilnego magazynowania olejów przemysłowych stawią róznież element naszej oferty. Wózki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dostać się w ciężko dostępne miejsca. Wyposażone są w specjalne węże umożliwiające dozowanie na odległość. Zadbaliśmy o odpowiednią filtrację, zachowując bezpieczeństwo oraz maksymalnie wysoką jakość olejów.

specjalistyczne komory klimatyczne

Stacja filtracyjna

Stacja filtracyjna do przechowywania olejów – w prosty sposób łączy przechowywanie, filtrację i identyfikację. Są to znaczące aspekty pozwalające utrzymać wydajność i organizację pracy, utrzymując oleje w stanie suchym i wolnym od zanieczyszczeń, zanim dotrą do urządzenia.

specjalistyczne komory klimatyczne

Stacja poboru oleju

Stacje poboru oleju wyposażone w pompy elektryczne pozwalają na bezpośrednie, wygodne nalewanie oleju do urządzeń lub mniejszych pojemników. Praktyczną częścią stacji są wanny ociekowe oraz zamontowane zwijacze węża. Dzięki specjalnie dedykowanym stanowiskom zapewnisz sobie bezpieczne przechowywanie i tłoczenie olejów.

specjalistyczne komory klimatyczne

Zadzwoń teraz
i otrzymaj ofertę!

Na pewno jestesmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Sprawdź produkty, które również oferujemy

Pytania i odpowiedzi

   Jak duży zbiornik zmieści się na konstrukcji do magazynowania olejów?

   Produkujemy konstrukcje stalowe do magazynowania olejów przewidujące obciążenie 1000l z podziałem na 2 zbiorniki po 500l lub w 4 zbiorniki po 250l. Są to najbardziej optymalne rozwiązania.

   Na jaką odległość można dozować oleje przechowywane przy użyciu konstrukcji przez mauzer?

   Konstrukcje są mobilne i można je transportować według potrzeb. Jest to szczególnie znaczące przy rozwoju zakładów, gdzie następują szybkie zmiany stanowisk produkcyjnych czy magazynowych.

   Jakie filtry posiadają konstrukcje do przechowywania olejów?