Automatyka przemysłowa dla firm

Projektowanie i budowa dedykowanych systemów automatyki przemysłowej

 

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie wysokiej jakości układów sterowniczych. Dzięki nowoczesnym maszynom i systemom możemy realizować spersonalizowane projekty dla naszych klientów.

POROZMAWIAJMY!

Dedykowane zabezpieczenie układów sterowniczych, wdrożenia napędów silników

Automatyka przemysłowa i magazynowa

Każda maszyna czy urządzenie w dużej fabryce, sterowana jest za pomocą małych mikroprocesorów, które spełniają wiele funkcji. Czuwają nad poprawnym działaniem sprzętu, monitorują usterki i sprawiają, że całość działa bez zarzutów. W naszej firmie tworzymy ego typu urządzenia, na potrzeby dużych korporacji i międzynarodowych fabryk. Odpowiadamy za stworzenie bezawaryjnego oprogramowania, które będzie wykonywać konkretne działania. Programowanie sterowników pozwala zarządzać procesem produkcji i monitorować oraz diagnozować pojawiające się błędu. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie i wiedzę, która jest niezbędna do tworzenia tego typu systemów. Dzięki temu jesteśmy jedną z najlepszych firm w Europie, oferującą tego typu usługi i produkty.

Sprawdź nasze rozwiązania, pomogliśmy wielu firmom!

Wdrożenia automatyki i robotyki

Usługi realizujemy, kompleksowo i według oczekiwań.

Twoje korzyści ze współpracy z nami

Podnosimy wydajność i bezpieczeństwo pracy urządzeń i zakładów przemysłowych

Tworzymy i wdrażamy automatyczne systemy magazynowe i produkcyjne, dzięki którym praca w zakładach jest szybsza, bezpieczniejsza i znacznie efektywniejsza. Zajmujemy się ich projektowaniem, produkcją, konfiguracją i uruchamianiem.

Wszechstronność

 

W ramach naszych usług dostarczamy rozwiązania dedykowane magazynom i zakładom produkcyjnym.

Automatyzujemy i robotyzujemy: procesy produkcyjne, stanowiska znakowania i kontrolno-montażowe. Do tego, wyposażamy je w przyrządy manualne.

Zapewniamy jakość

 

Każda realizacja to efekt pracy profesjonalnych inżynierów, wspieranych przez nowoczesną technologię i latami zdobywane doświadczenie.

Dzięki temu nasze systemy są bezpieczne, trwałe i doskonale spełniają swoje zadania.

Dbamy o bezpieczeństwo

 

Kierujemy się zasadą, że bezpieczeństwo ludzi jest dla nas priorytetem.

W związku z tym, każdy system, przed opuszczeniem naszego zakładu, jest wnikliwie i wielokrotnie testowany.

Znajdźmy rozwiązanie!

Skontaktuj się z nami lub pobierz zestawienie naszych realizacji, w ofercie definiujemy problemy i pokazujemy przykładowe rozwiązania.

Zabezpieczenie układów sterowniczych

 

Projektowanie i tworzenie produktów odpowiadających na zapotrzebowanie naszych klientów to nasza misja. Szczególną uwagę przykładamy do jakości oferowanych przez nas usług oraz wytwarzanych przez nas produktów. Jedną z nich jest zabezpieczenie układów sterowniczych. Proces ten ma kluczowe znaczenie dla działalności dużych i mniejszych zakładów produkcyjnych. Nasi pracownicy wyróżniają się na tle innych firm swoim doświadczeniem i wiedzą, dzięki temu jesteśmy znani i rozpoznawalni na rynku w kraju i za granicą. W zakres naszej działalności wchodzi również budowa układów sterowniczych od zera. Realizujemy wiele indywidualnie spersonalizowanych projektów na rzecz naszych klientów. Doradzamy i pokazujemy, jak tworzyć bezpieczne układy sterownicze.

 

Modernizacja szaf sterowniczych

 

Bardzo często trafiają do nas firmy, które w swoich zakładach posiadają i nadal użytkują przestarzałe szafy sterownicze. Naszym zadaniem jest ich modernizacja i dostosowanie do najnowszych norm i przepisów lub wymiana na nowe. Szafy sterownicze to jeden z elementów, który ma bardzo ważne zadanie w każdej firmie. Odpowiada za bezpieczeństwo układów elektrycznych, rozdzielników mocy czy panelu sterowania. Właśnie, dlatego tak ważnym jest, by były odpowiednio dostosowane, do potrzeb użytkujących ich firm. Od kilkunastu lat działamy w tym zakresie i możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i niezbędną wiedzą. W zakres naszych usług wchodzi dostosowanie szaf sterowniczych oraz ich konserwacja.

 

Budowa i modernizacja szaf sterowniczych

 

W naszej firmie od lat zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją szaf sterowniczych. Są to konstrukcje służące do zabudowy układów elektrycznych, komponentów automatyki czy rozdziału mocy. Dobrze wykonany produkt jest gwarancją bezpieczeństwa całego zakładu i pracujących w nich ludzi. Dlatego ogromną uwagę zwracamy na jakość materiałów oraz proces produkcji. Bazujemy na najnowszych przepisach i kilkunastu latach doświadczenia. Nasze produkty znane są nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Zaprojektujemy, przetestujemy i wyprodukujemy dedykowane układy sterownicze dla Twojej firmy. Skorzystaj z naszej oferty i zaopatrz się w wysokiej jakości produkty.