Universal Robots

E-SERIES ZBUDOWANA Z MYŚLĄ O PRZYSZŁOŚCI

Roboty współpacujące

E-series została zaprojektowana tak, aby rozwijała się wraz z rozwojem Twojej firmy, co stanowi dobry punkt wyjścia do poprawy jakości produktów oraz produktywności, dzięki czemu zawsze będziesz w stanie wyprzedzić konkurencję. e-Series wyposażona jest w intuicyjne programowanie, wszechstronną obsługę i prawie nieograniczoną liczbę możliwości rozbudowy. Jest w stanie uzupełnić produkcję bez względu na branżę, wielkość firmy czy charakter produktu. e-Series sprawia, że droga do współpracującej automatyzacji stoi przed Tobą otworem.

PRZEDSTAWIAMY E-SERIES

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA

NIEZRÓWNANA WYGODA, SZYBKIE WDRAŻANIE AUTOMATYZACJI

Dlaczego Coboty UR?

Łatwe programowanie

Dzięki opatentowanej technologii operatorzy mogą szybko skonfigurować i obsługiwać nasze coboty przy użyciu intuicyjnego interfejsu 3D. Wystarczy przesunąć ramię robotyczne do pożądanych punktów orientacyjnych lub skorzystać z klawiszy strzałek na łatwym w użyciu tablecie dotykowym.

Szybkie uruchamianie

Czas wdrożenia robota nie mierzy się już w tygodniach, lecz w godzinach. Średni czas konfiguracji zgłaszany przez naszych klientów wynosi jedynie pół dnia. Pierwszy kontakt z cobotem, obejmujący jego rozpakowanie, montaż oraz zaprogramowanie pierwszego prostego zadania zajmuje zazwyczaj mniej niż godzinę.

Bezpieczne i współpracujące

Cały proces obróbki planujemy i realizujemy w sposób pozwalający na całkowite wyeliminowanie ewentualnych strat w materiałach. Dzięki temu obrabiamy więcej za mniej - Tobie zapewniając realne oszczędności.

Bezpieczne i współpracujące

Osiemdziesiąt procent z tysięcy robotów UR instalowanych na całym świecie pracuje bez żadnych osłon bezpieczeństwa (po wstępnej ocenie ryzyka), ramię w ramię z operatorami. System bezpieczeństwa naszych robotów posiada aprobatę i certyfikat TÜV (niemieckiego Stowarzyszenia Dozoru Technicznego).

Szybki zwrot z inwestycji

24 godziny wydajnej pracy na dobę przez 365 dni w roku. UR zapewnia klientom wszystkie zalety zaawansowanej robotyzacji z wykorzystaniem robotów współpracujących bez dodatkowych kosztów ich programowania, instalacji i wygrodzeń ochronnych, ponoszonych przy używaniu tradycyjnych robotów.

Elastyczne

Nie pozwól się ograniczać dedykowanej robotyce. Coboty UR są lekkie, niewielkie i łatwo się je wykorzystuje do różnych zastosowań bez zmiany układu produkcyjnego. Można je szybko przenosić między różnymi zadaniami.

Najważniejsze zalety naszych cobotów UR

01

łatwość programowania

 zastosowane rozwiązania technologiczne umożliwiają operatorom szybką oraz intuicyjną konfigurację każdego cobota;

02

krótki czas wdrożenia

coboty UR można w pełni skonfigurować i wdrożyć do pracy bardzo szybko (średnio około 12 godzin), a zapoznanie się z podstawową obsługą robota zajmuje zaledwie około 1 godziny;

03

szerokie spektrum możliwych zastosowań

z uwagi na specyfikę konstrukcji i fakt, iż coboty Universal Robots nie są dedykowane wyłącznie do jednego zastosowania, mogą one być w łatwy sposób przystosowywane do wykonywania innych zadań bez wprowadzania radykalnych zmian w układzie produkcyjnym.

Robot współpracujący - cena

W przypadku zakupu robotów współpracujących Universal Robots trzeba brać pod uwagę, że choć nie są to rozwiązania należące do najtańszych (łączne koszty dla pojedynczego cobota w przeliczeniu na złotówki rozpoczynają się od około 100 tys. zł), to po wdrożeniu ich w firmie zwrot inwestycji nastąpi w relatywnie krótkim czasie. Wynika to między innymi z faktu, że maszyny te w ogóle się nie męczą i są w stanie praktycznie bez jakichkolwiek przerw wykonywać zaprogramowane czynności z niesłabnącą precyzją oraz doskonałą jakością. Średni czas zwrotu dla cobotów UR wdrażanych w firmach małych i średnich wynosi zaledwie około 195 dni, co jest wynikiem szczególnie przemawiającym do wyobraźni w krajach cechujących się wysokimi kosztami pracowniczymi. Inwestycja w roboty współpracujące to w takiej sytuacji doskonały sposób na szybką i skuteczną poprawę rentowności przedsiębiorstwa.

Zainteresowany działaniem Cobotów?

Napisz do nas i umów się na spotkanie!

Telefon

607-308-466

Email

info@adk-system.com

ADK Dominik Antkowiak

66-400, Gorzów Wielkopolski
ul. Małyszyńska 1
NIP: 599 30 30 769

Formularz kontaktowy