Universal Robots

UNIVERSAL ROBOTS

E-Series zbudowana z myślą o przyszłości

Została zaprojektowana tak, aby rozwijała się wraz z rozwojem Twojej firmy, co stanowi dobry punkt wyjścia do poprawy jakości produktów oraz produktywności, dzięki czemu zawsze będziesz w stanie wyprzedzić konkurencję. e-Series wyposażona jest w intuicyjne programowanie, wszechstronną obsługę i prawie nieograniczoną liczbę możliwości rozbudowy. Jest w stanie uzupełnić produkcję bez względu na branżę, wielkość firmy czy charakter produktu. e-Series sprawia, że droga do współpracującej automatyzacji stoi przed Tobą otworem.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI ZASTOSOWANIA

PRZEDSTAWIAMY e-Series

01

NIEZRÓWNANA WYGODA

02

SZYBKIE WDRAŻANIE AUTOMATYZACJI

WYBIERZ SWÓJ NOWY ROBOT

UR3

Udźwig: 3 kg | Zasięg 50 cm

Najmniejszy z robotów firmy Universal Robots sprawdza się idealnie tam, gdzie zadania do wykonania nie wymagają dużego udźwigu, ale liczy się precyzja. UR5 posiada we wszystkich przegubach możliwość obrotu 720°, a w złączu końcowym obrót nieskończony w dowolnym kierunku.

UR5

Udźwig: 5 kg | Zasięg: 110 cm

Średni z modeli UR doskonale nadaje się do automatyzacji zadań lekkich, takich jak podnoszenie, pakowanie, testowanie, umieszczanie. Jak każdy z rodziny robotów UR łatwo się programuje i konfiguruje.

UR10

Udźwig: 10 kg | Zasięg: 130 cm

Największe ramię robotyczne UR o udźwigu do 10 kg znajduje zastosowanie tam, gdzie wymagane są większe zasięgi ramienia lub przenoszone elementy są cięższe. Mimo większego rozmiaru, udźwigu i zasięgu robot UR10 nie traci na precyzji pracując z powtarzalnością 0,1 mm.