Hydraulina i Pneumatyka - ADK-System wie jak co się robi

Hydraulina Siłowa

Hydraulika siłowa to dziedzina, w której nasza firma specjalizuje się już od ponad 10 lat. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu, które umożliwiło rozbudowę firmy, wszystkim Klientom odwiedzającym naszą stronę internetową możemy zagwarantować nowoczesne rozwiązania, spełniające najwyższe standardy obsługi. Wysoka jakość jest dewizą naszej firmy, realizujemy ją dzięki wyszkolonej kadrze inżynierskiej oraz warunkom panującym w nowoczesnym parku maszynowym. Nie opieramy się wyłącznie na rozwiązaniach stosowanych do tej pory, ale stale je rozwijamy, dbając o innowacyjność i nieszablonowe myślenie.

Wiemy jak dobrze zaspokoić Państwa potrzeby

Hydraulika i Pneumatyka

Nowoczesne rozwiązania z zakresu hydrauliki siłowej

Do sprawdzonych, tradycyjnych rozwiązań w branży hydrauliki siłowej staramy się podejść kreatywnie, wprowadzając dzięki temu nową jakość. Połączenie skutecznych produktów i solidnej dawki najnowocześniejszych pomysłów daje nam możliwość stałego rozwoju w oparciu o urządzenia cechujące się coraz lepszymi parametrami. Innowacje w układach hydraulicznych usprawniają ich działanie oraz znacząco wydłużają czas możliwego użytkowania, co daje gwarancję najwyższej wydajności urządzeń.

Hydraulika siłowa – nasza oferta

Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług związanych z branżą hydrauliki siłowej. Firma specjalizuje się w produkcji siłowników, tłoczysk oraz rur cylindrowych. Doświadczony zespół techniczny i nowoczesny park maszynowy umożliwiają nam tworzenie wysokiej klasy urządzeń. Możliwe jest wyprodukowanie potrzebnych elementów zarówno w oparciu o katalog, jak i dokumentację dostarczoną przez Klienta w ramach indywidualnego zlecenia. Zajmujemy się także serwisem zakupionych urządzeń oraz naprawą poszczególnych części układów stosowanych w pojazdach różnego typu.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG

OD PROJEKTU DO REALIZACJI

WZROST WYDAJNOŚCI

Zwiększenie możliwości produkcyjnych przy zachowaniu wszelkich norm jakościowych.

BEZPIECZEŃSTWO PRACY

Automatyzacja procesów zapewnia lepszą ergonomię pracy i uniknięcie wypadków.

ZWIĘKSZONE OSZCZĘDNOŚCI

Redukcja wózków widłowych, lepsze wykorzystanie powierzchni, mniejsze zużycie energii.

ATRAKCYJNE ROI

Doskonała efektywność inwestycji nakłady w nasze systemy zwracają się od 2,5 do 3 lat.