O nas

Codziennie dbamy o to, żeby lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów

DLA NAS KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY

ADK-System jest spółką z prawie 10-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań konstrukcyjnych, projektowych i automatyzacyjnych. W naszej firmie największe znaczenie ma klient, dlatego dostarczamy najlepszy sprzęt i zapewniamy wsparcie udzielane przez doświadczonych pracowników. Posiadamy własne biura projektowe oraz wiedzę na temat relokacji maszyn. Rozwijając portfolio produktowe o automatyzację produkcyjną z firmą UNIVERSAL ROBOT w sierpniu 2017. Wspólnie poprawimy Twoją produktywność!

Czekamy na Ciebie

Wdrażamy i integrujemy najelpsze rozwiązania

Nasz profesjonalizm pokazuje się poprzez liczbę zrobionych projektów i poprawionych łańcuchów dostaw.

Mamy już 10-cio letnie doświadczenie w zaspakajaniu potrzeb naszych klientów. Zaufali nam wielkie korporacje jak i małe przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Każdy nasz klient jest obsługiwany w jak najlepszy i profesjonaly sposób. Zawsze staramy sie dostarczyc najwyższa jakość usług i najnowsze rozwiązania.

FACHOWI W TYM CO ROBIMY

EKONOMICZNE ROZWIĄZANIE

Nasze rozwiązania potrafią zmniejszyć czas produkcji nawet do 25%, a nasze produkty służą wiele lat. Nasz zespół składa się ze specjalistów w swojej dziedzinie, którzy zawsze służą pomocą.

210 +

KLIENTÓW

30

PRACOWNIKÓW

21 +

INWESTYCJI

Projektujemy

Produkujemy

Wdrażamy

Integrujemy

Zawsze do waszej dyspozycji

Jesteśmy bliżej niż myślisz